///// This is an example of a HTML caption with a link.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش فوت فن هاي بازي حكم
04-17-2011, 02:59 AM
ارسال: #1
آموزش فوت فن هاي بازي حكم
سلام.
خواهشا اگه كسي تقلب ها و فوت و فن هاي بازي حكم رو بلده بزاره اينجا.
لطفا...خيلي نياز دارمConfused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-17-2011, 03:07 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-17-2011 03:12 AM، توسط Newsha Newton.)
ارسال: #2
RE: آموزش فوت فن هاي بازي حكم
منظورتون از فوت و فن چیه؟
مثلا روش فرانسوی خیلی چیز باحالیه، من که خیلی خوشم میاد ازش. مثلا اگه هم شاه داشته باشید هم تک، اول شاه و بعد تکو میاید و .... Big Grin
خیلی جالبه... Smile

عجب دنیایی شده... ملت تا وقتی با آدم کار نداشته باشند، وجود خارجی ندارند... تا کار داشته باشند، 100 تا وجود از 100 طرفشون میزنه بیرون... :-<
"نیوشا"
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
04-17-2011, 03:13 AM
ارسال: #3
اتفاقا این یه بلوف خیلی کاربردیه که بین آس و شاه ( وقتی جفتش دست شماست ، هیچ کدوم ارجحیتی نسبت به هم ندارند ) اولین بازی با آس انجام بشه ، چون بر طبق منطق این حالت میتونه در حکم این باشه که شما شاه رو نداشتید و بالاجبار مجبور شدید آس رو رو کنید ... و اصولا خیلی جاها ( اگه درست این بلوف رو بزنید ) طرف رو مجبور به ریسکی میکنه که با وجود شاه تو دست شما شکست میخوره ...

----------------

منظورتون رو از فوت و فن بازی نفهمیدم ... حکم بازی زیبا و استراتژیکیه که به خیلی عوامل در حین بازی بستگی داره و فقط با بازی کردن متوالی و تکنیک های بازی رو یاد گرفتن میتونید توش موفق باشید ، نه با نکته حفظ کردن و این جور چیزا ...

نمیدانم که آیا سخن من آنقدر پیچیده است که دیگران نمی فهمند یا نفهمیدن ، عارضه قرن ماست
04-17-2011, 03:37 AM
ارسال: #4
منم معمولا چند تا ترفند با هم میزنم !
البته اگه هم بازیم یاهام هماهنگ باشه بهتره!
اولین کاری که میکنم اینه که از روی زمین یا دست هایی که بردم تا بقیه حواسشون پرت میشه یا حکم یا اون چیزایی که نیاز دارم رو بر میدارم!
دومین کاری که میکنم دست هایی رو که بردیم رو به جای اینکه 4 تا 4تا بچینم ، 1 دست رو به دو دست 2تایی تقسیم میکنم که به 7 بار نزدیک تر بشه!
البته این تقلبه تا ترفند...!
یه کار دیگه هم میکنم اینه که وقتی نوبت من میشه بر بزنم هرچی آسه رو میذارم زیر فرش برای روز مبادا...!

اول فکر کن بعد بپرس!!HuhHuh
04-17-2011, 04:08 AM
ارسال: #5
آره ... این بعضی وقتا جواب میده ، مخصوصا وقتی دو دست ورق شبیه هم داشته باشی ... Big Grin یادمه یه بار سر یه بازی ، ۶ تا آس پشت سر هم اومدم ، کسی نفهمید ... بعد بازی که قضیه معلوم شد ، تا ۴ ساعت داشتم رو زمین غلت میزدم از خنده ...

نمیدانم که آیا سخن من آنقدر پیچیده است که دیگران نمی فهمند یا نفهمیدن ، عارضه قرن ماست
04-17-2011, 04:34 AM
ارسال: #6
این هم یه تقلب دیگه که وقتی داشتم بازی بابام رو نگاه می کردم، متوجهش شدم. خیلی تقلب آبکی ایه... Big Grin
به این صورت که فرض کنید شما a باشید، بعدی b تا... d و شما هم دارید دست می دید.
خب... حالا اول 5 تا به حاکم، بعد 5 تا مثلا به خودتون، بعد 5 تا به یار حاکم و بعد 5 تا به یارتون. حالا 4 تا به حاکم، بعد 4 تای بعدی رو می بینید اگه خوب بود که روندو ادامه میدید، ولی اگه نه اون 4 تا رو می دید به یار حاکم و 4 تای بعدی رو می ذارید برای خودتون و بعد روال معمولی... خیلی باید حرکتتون سریع باشه تا لو نرید. من به شخصه یه بار لو رفتم ولی بعد حرفه ای شدم. چیز دیگه ای هم که هست اینه که در این زمان اصولا همه به فکر مرتب کردن دست و دیدن ورق هاشونند و برای همین کمتر توجه می کنند. ولی اگه یه نفر خودش این کاره باشه، مشخصه که حواسش جمعه. مثلا من خودم همیشه موقع دست دادن خیلی حواسمو جمع می کنم... Big Grin

عجب دنیایی شده... ملت تا وقتی با آدم کار نداشته باشند، وجود خارجی ندارند... تا کار داشته باشند، 100 تا وجود از 100 طرفشون میزنه بیرون... :-<
"نیوشا"
04-17-2011, 04:44 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-17-2011 04:46 AM، توسط Amir.)
ارسال: #7
البته همه اینهایی که میگید مربوط به حکم چهار نفره است ...

حکم دو نفره هم مد نظره ... یعنی اصلا نباید از بازی حکم به یه بازی الزاما چهار نفره یاد بشه ... !

04-17-2011, 05:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-17-2011 05:12 AM، توسط Newsha Newton.)
ارسال: #8
... این هم حرفیه.
برای بازی 2 نفره هم میشه راحت تقلب کرد... دیگه فک کنم همه بلد باشند... ماشاا... همه حرفه ای اند... Big Grin Wink

"نیوشا"
04-17-2011, 05:36 AM
ارسال: #9
من در حکم ترفندی بخصوصی نمی زنم!!! بازی عادی رو انجام می دهم!! یعنی بیشتر تخصصم روی چهار برگ است تا حکم!!! ولی با این همه ی حرف ها تخته را ترجیح می دهم!!!!!
04-17-2011, 03:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-17-2011 03:33 PM، توسط Redhat.)
ارسال: #10
حکم بازیی مهارتی و ترفند خاصی نداره مثلا من هر وقت با بابام یار می شیم با زبون ابری یا تورکی با لهجی سامورای با هم ارتباط بر قرار می کنیم

نمی فهمم چی میگی کدت رو نشون بده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

بازگشت به بالابازگشت به محتوا